ایمپلنت در شمال تهران

ایمپلنت در شمال تهران 4.00/5 (80.00%) 1 vote
banner

وقتی دندان خود را از دست می دهید بهترین راه برای درمان آن ایمپلنت دندان است که هم موجب زیبایی دهان و افزایش قدرت جویدن می شود و هم استخوان فک را حفظ خواهد کرد. ایمپلنت در شمال تهران توسط متخصصین ایمپلنت و جراحی انجام می گیرد تا مشکلات حین درمان و پیچیدگی هایی که ممکن است به وجود بیاید، پیش نیاید. با مراجعه به این دندانپزشکی، دندانی با دوام بالا که بتوانید سالیان طولانی از آن استفاده کنید جایگزین دندان از دست رفته تان خواهد شد.

ایمپلنت در شمال تهران

اگر به هر دلیل دندان خود را کشیدید ایمپلنت دندان می تواند جایگزین خوبی برای دندان از دست رفته شما باشد. بین کاشت ایمپلنت و قرار دادن روکش، مدت زمانی لازم است که در افراد مختلف فرق می کند. از آنجا که وضعیت استخوان هر  فرد متفاوت است نیاز به پیوند استخوان نیز متفاوت خواهد بود. اگر از زمانی که دندان شما کشیده شده مدت زیادی گذشته است، نیاز به بازسازی استخوان خواهید داشت که ایمپلنت در شمال تهران برای شما آن را انجام خواهد داد. بهتر است بین خارج کردن دندان و انجام ایمپلنت فاصله نیندازید. برای اینکه عمر ایمپلنت طولانی باشد و بیمار بتواند از آن استفاده کند ایمپلنت در شمال تهران با بهره گیری از اجزای با کیفیت ایمپلنت موجود در بازار، ماندگاری آن را تضمین خواهد کرد.

خدمات ایمپلنت در شمال تهران

ایمپلنت دندان به دلیل خدمات بیشتری که نسبت به دیگر روش های درمانی دارد و قطعات گرانی که در اجزای آن به کار گرفته شده است هزینه بالایی خواهد داشت. ایمپلنت در شمال تهران برای کسانی که با هزینه آن مشکل دارند شرایطی را فراهم نموده است. ایمپلنت دندان در شمال تهران با روش های نوین و بازسازی های پیشرفته صورت خواهد گرفت. ماده ای که در ایمپلنت به کار گرفته شده است تیتانیوم است که فلزی با کیفیت است و واکنش آلرژیک با بدن ایجاد نمی کند. ایمپلنت دندان در شمال تهران به روش فوری نیز انجام خواهد گرفت که در این روش بلافاصله بعد از کشیدن دندان، ایمپلنت را در استخوان فک قرار می دهند، خونریزی و درد در این روش بسیار کمتر است. مرکز تخصصی ما این روش را در ۱۰ الی ۱۵ دقیقه انجام خواهد داد.

ایمپلنت در شمال تهران


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

60 + = 65

فهرست سایت
در حال بارگذاری