کاشت مژه طبیعی

امتیاز به مطلب
banner

آیا از مزایای انواع کاشت مژه  مطلع هستید؟ آیا می دانید داشتن مژه های بلند و زیبا بهترین آرایش برای چهره شما خواهد بود؟ استفاده از لوازم آرایشی اغلب دردسر ساز بوده و در دراز مدت سبب آسیب به چشم می شود. انواع کاشت مژه طبیعی و بسیار زیبا در عصر امروز توانسته این مشکل را حل نماید با استفاده از روش های مختلفی که در خصوص انواع کاشت مژه دائمی و طبیعی دیده می شود دیگر نگران مژه های کوتاه خود نباشید.

معرفی انواع کاشت مژه

داشتن مژه های بلند و زیبا از موارد بسیار مهم در زیبایی چهره افراد و به خصوص بانوان است. با داشتن مژه هایی بلند دیگر نیاز به آرایش نخواهید داشت و همیشه زیبا به نظر میرسید. شاید برایتان سؤال باشد که چطور می توان چشم هایی که دارای مژه های کم حجم و یا بسیار کوتاه و کم رنگ هستند را از طریق کاشت مژه زیباتر نشان داد؟ این موضوع را به طور دقیق تر بررسی می نماییم.

این روزها با جملاتی از جمله کاشت مژه طبیعی بسیار آشنا شده اید. در این روش ها اغلب از مژه هایی با جنس های مختلف استفاده می شود که به مژه های شما و در قسمت های خالی اضافی می شود. انواع کاشت مژه دائمی، موقت، و طبیعی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی و دوام مشخصی هستند.

انواع کاشت مژه

انواع کاشت مژه در کلینیک

یکی از جدیدترین متدهایی که در خصوص کاشت مژه طبیعی و دائمی دیده می شود کاشت مژه در مطب پزشک زیبایی می باشد. این نوع از روش برای افرادی که دارای فضای بسیار خالی در چشم هستند استفاده می شود. به این روش ایمپلنت مژه نیز گفته می شود و از موهای قسمت های دیگر بدن شما برداشته شده و به چشم پیوند زده می شود. این مژه ها اغلب دارای بافت های رشد هستند و نیاز به چک شدن دائمی و البته بررسی های پی در پی در خصوص منظم شدن دارد.

در این روش فرد با ظاهری بسیار طبیعی روبرو خواهد شد و البته از دسته گزینه های بسیار عالی برای افرادی است که مژه های خود را در اثر سوختگی و یا حادثه ای از دست داده اند. توجه نمایید که اگر خواهان این زیبایی هستید می بایست کمی بیشتر هزینه نمایید. این روش توسط تیم های پزشکی بسیار قدرتمندی صورت می پذیرد. این روش دائمی بوده و فرد دیگر نیاز به آرایش مژه خود ندارد میزان بلندی و همچنین میزان فر موجود در این روش با استفاده از دستگاه های بسیار خاصی صورت می پذیرد. فرد می بایست بهداشت را بسیار دقیق رعایت نماید. در این روش می بایست به صورت روتین توسط پزشک زیبایی چکاپ شوید. این روش با استفاده از بی حسی صورت می پذیرد و میزان موفقیت در این روش بسیار بالا می باشد.

 کاشت مژه

انواع کاشت مژه طبیعی و ایمپلنت مژه

یکی دیگر از روش های روتین در خصوص زیباسازی مژه استفاده از روش کاشت مژه طبیعی در آرایشگاه می باشد. این روش خود به دو شاخه تقسیم می شود. در کاشت مژه طبیعی که به صورت تار به تار است در ابتدا مژه های شما برس می شود تا بی نظمی موجود در آن کمتر شده و در ردیف مشخصی قرار بگیرد. در مرحله بعد با استفاده از یک ماده رقیق مژه ها ضدعفونی شده و تا خشک شدن صبر می شود. ابزارهای بکار برده شده در این روش نیز می بایست به دقت استریل شود.

در این روش از مژه های مصنوعی البته با ظاهری بسیار شبیه به مژه های طبیعی استفاده می شود و چسب بکار برده در این نوع نیز می بایست مخصوص و دارای تاریخ باشد. مژه های بکار رفته به صورت ابریشمی و همچنین ریمل دار بوده و دارای فرهایی کاملاً طبیعی است. ارایشگر توسط ابزار و با دقت بسیار مژه ها بر روی مژه شما سوار می نماید. این روش بسیار طبیعی می باشد حدود ۱ ماه الی ۴۰ روز بعد نیاز به ترمیم دارد. کاشت مژه در مدل های سه تایی نیز وجود دارد که سرعت آرایشگر را بیشتر نموده و اغلب نیاز به ترمیم زودهنگام دارد.

انواع کاشت مژه

جمع بندی در خصوص انواع کاشت مژه

با توجه به توضیحات داده شده در خصوص انواع کاشت مژه دیده شد که هر کدام از روش ها دارای خصوصیات و هزینه های مخصوص به خود هستند. در این روش ها فرد می تواند با توجه به میزان مژه هایی که دارد اقدام به انتخاب نماید. توجه نمایید که در روش کاشت مژه در کیلینیک می بایست بررسی های انجام شود و سپس بیمار برای اینکار آماده شود، یک سری حساسیت های اولیه در این روش بسیار طبیعی می باشد. در روش کاشت مژه طبیعی به دست آرایشگر خطر و یا حساسیتی دیده نمی شود اما عمر این روش به نسبت روش دائمی کمتر می باشد و البته هزینه ای کمتری دارد. شما می توانید برای انتخاب انواع کاشت مژه در ابتدا از هزینه روز هر روش مطلع شوید.

انواع کاشت مژه


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 + = 46

فهرست سایت
در حال بارگذاری