تزریق ژل لب

امتیاز به مطلب
banner

این روزها پرتز لب بعنوان یکی از راه های بزرگتر کردن لب ها و داشتن چهره ای زیباتر رواج پیدا کرده است. گاهی افراد از حجم لب های خود راضی نیستند و یا اینکه از لب های نازک و باریکی برخوردار اند. پرتز لب بعنوان یک راه حل مناسب باعث می شود تا به ظاهر دلخواه خود دست پیدا کرد. تزریق ژل لب اگر توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام بگیرد نتیجه ای مطلوب به بار خواهد داشت. میزان حجم لب به میزان تزریق ژل بستگی دارد. این مقدار از ژل را پزشک مشخص می کند. تزریق ژل لب فقط برای حجیم کردن لب ها نیست بلکه می توان با آن حالت لب ها را نیز تغییر داد. داشتن چهره ای زیبا باعث افزایش اعتماد بنفس می شود.

تزریق ژل لب

botox injection

بهترین نوع ژل لب

در روش تزریق ژل لب از ژل های متنوعی استفاده می شود اما بهترین نوع آن هیالورونیک اسید است که با بیولوژیک بدن سازگار است و با بافت پوست و چربی سازگاری لازم را دارد. مدت ماندگاری ژل لب موقت بوده و دائمی نیست. معمولا پروتز لب تا ۶ ماه دوام دارد به مرور ژل جذب می شود و می توان دوباره با تزریق ژل لب های خود را حجیم و یا ظاهر آن را تغییر داد. در میان روش های افزایش حجم لب، تزریق ژل بهترین روش است و کمترین عوارض را دارد. یکی از بهترین مزایای تزریق ژل، کوتاه بودن دوره ی نقاهت است. عوارضی چون سوزش، خارش و کبودی و ورم بعد از تزریق ژل موقت هستند و بعد از چند روز از بین می روند. بیمار می تواند یک روز بعد از تزریق ژل به سایر کارهای روزمره خود بپردازد.

عوارض تزریق ژل لب نامناسب

پزشکان توصیه می کنند که از استفاده ژل های شیمیایی و دائمی  به دلیل عوارض خطرناکی که دارند امتناع کرد. استفاده از ژل نامناسب و یا انجام تزریق ژل توسط افراد غیر متخصص باعث مشکلاتی چون عفونت و یا نامتقارن بودن لب ها می شود. یکی از المان های زیبایی داشتن لب های طبیعی است. ژل های غیر استاندارد که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند باعث عوارض خطرناکی می شوند که سلامتی انسان را به خطر می اندازند. قبل از انجام تزریق بهتر است جلسه ای بعنوان مشاوره با دزشک داشت و با مزایای و عوارض بعد از تزریق بیشتر آگاهی پیدا کرد.

فرق روش های حجیم کردن لب

پروتز لب را می توان روی لب پایین و یا بالا انجام داد. داشتن لب هایی پر و قرمز همیشه بعنوان یکی از ویژگی های زیبایی شناخته شده است. پروتز لب نسبت به روش های دیگر حجیم کردن لب مانند تزریق ژل لب و تزریق چربی دارای دوام بیشتری است. این روزها در میان افراد مشهور و بازیگران داشتن لب های پر و حجیم بیشتر به چشم می خورد. پیروی از سبک افراد مشهور همیشه یکی از دغدغه های بسیاری از افراد است. بنابراین قشر زیادی از مردم برای تقلید از سلبریتی محبوب خود دست به تزریق ژل لب می زنند. ژلی که برای حجیم کردن لب ها استفاده می شود از جنس مواد زیست سازگار طبیعی یا مصنوعی است که باعث پر حجم شدن لب ها می شود. عمدتا برای داشتن لب های پر به وسیله ی تزریق ژل در یک جلسه کافی است. اما می توان با تزریق تدریجی از لب های طبیعی تری برخوردار بود.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

65 + = 68

فهرست سایت
در حال بارگذاری