تزریق ژل

تزریق ژل 5.00/5 (100.00%) 1 vote
banner

پروتز لب به داشتن لب هایی زیبا و خوش فرم کمک می کند. این روزها خانم های زیادی از تزریق ژل برای بزرگ کردن لب استفاده می کنند. پروتز لب باید حتما توسط پزشک متخصص انجام شود در غیر این صورت انجام کار توسط افراد نابلد و غیر متخصص باعث نافرمی و غیر قرینه بودن دو طرف لب ها می شود. برای حجیم کردن لب از ژل های مختلفی استفاده می شود اما بکار بردن ژل هایی که حاوی اسید هیالورونیک هستند رایج تر است.

فرق بین تزریق ژل و عمل جراحی

افرادی که دارای لب هایی باریک هستند می توانند به داشتن لب هایی پر حجم امیدوار باشند. پروتز لب برای اشخاصی که نسبت به اجزای صورت لب های کم حجمی دارند مناسب ترین راه است. بهتر است در سنین بالای ۳۰ سال پروتز لب انجام شود زیرا با افزایش سن لب ها باریک تر می شوند. از مزایای ژل لب می توان به موقتی بودن آن اشاره کرد. زیرا شخص می تواند بنا به صلاح خود حجم لب را تغییر دهد. حجیم کردن لب ها به روش ژل نیازی به دوره نقاهت ندارد و با یک روز استراحت بهبود می یابد اما با روش جراحی بیمار نیاز به یک هفته استراحت دارد. افرادی که از پروتز لب استفاده می کنند باید هر چند ماه یکبار تزریق ژل لب را انجام دهند زیرا پروتز دائمی نیست و به مرور ژل جذب می شود. عمدتا دوام ژل لب ۶ ماه است.

عوارض تزریق ژل لب

با تزریق پروتز می توان به لب ها شکل داد و یا آن ها را حجیم کرد. حجم لب متناسب با میزان ژل تزریقی تغییر می کند. معمولا دکتر مشخص می کند که چه میزان ژل تزریق شود. می توان تزریق را به صورت تدریجی انجام داد و به مرور زمان شاهد تغییر حجم لب ها شد. تزریق ژل لب کبودی و تورم کمی دارد و سریع بهبود می یابد. اگر پروتز لب عوارضی هم داشته باشد کوتاه مدت است و بعد از چند روز رفع می شود. خونریزی از قسمت تزریق، کبودی و تورم، حساسیت و یا قرمز شدن محل تزریق عوارضی هستند که عمدتا به وجود می آیند اما به مرور زمان رفع می شوند و جای نگرانی نیست. اما اگر تزریق ژل لب توسط اشخاص غیر متخصص انجام گیرد امکان بی نظمی و غیر تقارن در لب ها دیده می شود همچنین کبودی طولانی مدت و تورم غیر عادی مشاهده شود.

تاثیر حجم دادن به لب ها در زیبایی

هر شخصی که می خواهد به روش پروتز حجم لب های خود را تغییر دهد باید به تغییر شکل ظاهری خود اطمینان داشته باشد. تزریق ژل لب نیاز به سلامت جسمی دارد. سیگار کشیدن، مشکلات جسمی و سلامتی امکان دارد به روی نتیجه ی پروتز تاثیر منفی بگذارد. بهتر است هر کسی قبل از تزریق ژل لب با پزشک در مورد عوارض آن مشورت کند. یکی از مهمترین نکات برای داشتن لب های خوش فرم و زیبا انتخاب دکتر مناسب است. عموما متخصصین پوست و جراحان پلاستیک در زمینه ی پروتز لب دارای تبحر بیشتری هستند. داشتن تجربه نشان دهنده ی توانایی پزشک معالج است. قبل از انجام تزریق حتما باید جلسه ی مشاوره داشت. پروتز لب راه حل مناسبی برای رفع لب های نازک است و بر زیبایی چهره می افزاید. داشتن ظاهری زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس و در بسیاری از شرایط باعث بهبود روابط اجتماعی می شود.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

45 + = 51

فهرست سایت
در حال بارگذاری