جدیدترین روش کاشت مو

امتیاز به مطلب
banner

در طول روز حتما چندین بار  با تبلیغاتی که حاکی از جدیدترین روش کاشت مو است مواجه می شویم. اما منظور از جدیدترین روش کاشت مو چیست و چه تفاوتی با روش های سنتی دارد؟ داشتن موهایی یک دست و پر پشت یکی از مهم ترین ویژگی های زیبایی است. کاشت مو بعنوان یک روش درمان طاسی و کم پشتی موها تا حدود زیادی توانسته برخی کاستی ها را رفع کند. در میان آقایان طاسی سر بیشتر به چشم می خورد. عوامل متعددی چون جای زخم و سوختگی، ژنتیک، بارداری، شیردهی، تغییرات هورمونی و … به روی طاسی و ریزش مو تاثیرگذار است. با توجه به تعداد مراجعین در کلینک های زیبایی کاشت نشان می دهد که داشتن موهایی طبیعی بسیار پر طرفدار است. کاشت و یا ترمیم موهای کم پشت دارای روش های متنوعی است. پیشرفت علم پزشکی به بهبود کیفیت کاشت نیز کمک کرده است. در گذشته روش هایی که برای کاشت مو انجام می گرفت نیاز به بیهوشی و دوره ی نقاهت طولانی داشت و امکان اسکار بستن جای بخیه زیاد بود. اما امروزه روش هایی وجود دارد که تنها با بیهوشی موضعی و بدون درد و یا سپری کردن دوره نقاهت می توان صاحب موهایی زیبا و پرپشت بود.

جدیدترین روش کاشت مو

روش SUTجدیدترین روش کاشت مو

روش SUT روشی است برای کاشت مو که بدون نیاز به تیغ جراحی و بدون برش و بیهوشی انجام می گیرد. دستگاه های اتوماتیک و پانچ لیزی کمک می کنند که بهترین کاشت مو بدون هیچ گونه عوارضی انجام پذیرد. در روش های جدید کاشت مو متخصصین می توانند سه برابر بیشتر از روش های پیشین تار مو را به سر بیمار پیوند بزنند. شاید در روش های قدیمی خط رویش غیر متراکم نشان می داد اما در این روش نوین خط رویش موها بسیار طبیعی است و تراکم موها یک دست بوده و به آراسته بودن ظاهر کمک بیشتری می کند. از جمله مزایای کاشت مو به روش SUTانجام پیوند در یک جلسه است. بیمار با انتخاب این روش دیگر نگران باقی ماندن جای زخم، درد و یا خونریزی نیست. جهت نتیجه بخش بودن کاشت مو باید به پزشک متخصص مراجعه کرد. روش SUT در کاشت مو فقط توسط تیم متخصص پزشکی امکان پذیر است. نتیجه ی کاشت مو به این روش کاملا طبیعی بوده و قابل تشخیص نیست. بعد از کاشت مو به روش SUTبیمار شاهد رشد و تقویت موهای خود خواهد بود. در این تکنیک از موهای خود شخص استفاده می شود. قسمت پشت سر به دلیل تراکم بالای موی که دارد به بانک مو شناخته می شود. بنابراین برای کاشت در قسمت جلو سر از موهای این ناحیه استفاده می شود.

شرایط کاشت مو

داشتن موهای پر پشت، سالم و خوش حالت آرزوی هر کسی است. بسیاری از افراد که جهت کاشت مو مراجعه می کنند دارای ریزش مو هستند. افرادی که می خواهند کاشت مو انجام دهند ابتدا باید علت ریزش موی ان ها معلوم شود و سپس آن را درمان کنند در غیر این صورت موهای کاشته شده نیز دچار ریزش می شوند. جهت کاشت مو به روش SUT از سن ۳۰ سالگی به بعد باید اقدام کرد. قبل از هر نوع کاشت موی بیمار باید حتما جلسه ای مشاوره با پزشک معالج سپری کند. در روش های جدید کاشت مو به وسیله ی نرم افزارهای مخصوص نتیجه ی کاشت مو را به بیمار نشان خواهند داد. اگر افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای کاشت مو را انجام دهند بیمار با عوارض خطرناکی چون عفونت و همچنین پس زدن پیوند موجه خواهد بود.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 8 = 2

فهرست سایت
در حال بارگذاری