دانستنی های لازم درباره جراحی شکم با لیزر لیپولیز

امتیاز به مطلب
banner

یکی از راه های خلاص شدن از دست چربی های استفاده از جراحی شکم با لیزر لیپولیز میباشد. افرادی هستند که برای کوچک کردن شکم خود باید چربی انباشته شده در نواحی شکم و پهلو را از بین ببرند، این عمل میتواند به وسیله جراحی شکم با لیزر صورت پذیرد. در ادامه همراه ما باشید تا از نکات لازم برای بهره گیری از این روش مطلع شوید.

لیزر لیپولیز

از بین بردن چربی های شکم با لیزر لیپولیز

برای استفاده از روش درمانی لیزر لیپولیز باید به متخصص و پزشک مربوطه مراجعه نمایید، پس از تایید و تجویز پزشک میتوانید نسبت به کوچک کردن شکم خود با استفاده از لیزر لیپولیز اقدام نمایید. این روش درمانی با حداقل میزان تهاجمات قابل انجام خواهد بود و یک عمل بسیار تخصصی در شاخه لیپوساکشن به شمار می آید.

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

این تکنولوژی به روز و پیشرفته شامل ابزارهایی است که به دلیل نوک تیز خود میتواند با عملکردی کاملا ریزبینانه و با جزییات بیشتر امکان برداشتن چربی از نواحی مورد نظر را فراهم آورد. در روش لیزر لیپولیز غشاهای سلول های چربی از هم میپاشند و همین عمل سبب تسهیل خارج سازی آن چربی ها از بدن خواهد شد، البته ناگفته نماند که مرحله خارج سازی به وسیله لوله ها انجام میپذیرد. در واقع در این روش بافت های چربی به بخش های کوچکتری تقسیم میشوند که بتوان راحت تر روند نابودی شان را طی کرد.

لیزر لیپولیز

استفاده از لیزر لیپولیز برای چه افرادی مناسب است؟

لیزر لیپولیز برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که رژیم غذایی و ورزش کمکی به آب شدن چربی های موجود در دور شکم و ران آنها نمیکند. اما در این بین نیز هستند افرادی که در صورت مواجه بودن با بیماری هایی خاص نمیتوانند از این روش بهره بگیرند. این مشکلات و بیماری ها شامل موارد زیر میباشد:

عارضه های قلبی، دیابت نوع اول، بیماری های کلیوی و سرطان، وجود پلاک هایی از جنس فلز در نواحی تحت درمان نیز خطرناک میباشد، حداقل سن ۱۸ سال نیز برای انجام لیزر لیپولیز ضرورت دارد.

نوع عملکرد لیزر لیپولیز

برای انجام عمل لیزر لیپولیز از یک لیزر دارای پالس های کوتاه و قدرتمند بهره میگیرند و از گرم شدن بافت های نواحی مورد نظر جلوگیری میکنند. خبر خوب اینکه این روش یکی از کارآمد ترین روش های موجود در عصر حاضر است و هیچ خطری برای شما به دنبال نخواهد داشت. در این روش یک لوله بسیار کوچک را وارد پوست بدن میکنند، محتویات این لوله مخصوص، فیبر لیزری ست، عملکرد اصلی این سوزن یا همان لوله مخصوص از بین بردن غشای سلولی بافت های چربی ست که در نهایت موجب کوچک و نرم شدن آنها خواهد شد. از عملکردهای دیگر آن نیز تولید کلاژن است که سفت شدن و کشیدگی پوست را به دنبال دارد. ناگفته نماند که طول جلسات درمانی با توجه به میزان چربی های انباشته شده در آن ناحیه مشخص خواهد شد.

نکاتی مختصر درباره لیزر لیپولیز

  1. بطورکلی این عمل بدون درد است اما حس سوزن سوزن شدن در نواحی تحت درمان طبیعی بوده و اگر پس از پایان کار در محل مورد نظر احساس گرمی و قرمزی کردید هرگز نترسید چون یک عکس العمل طبیعی ست و طی چند ساعت پس از عمل رفع خواهد شد.
  2. پوشیدن لباس های چسبان و به نوعی تنگ پس از عمل توصیه خواهد شد.
  3. هرگز در تایم طولانی دوش نگیرید.
  4. از انجام فعالیت های بدنی شدید خودداری کنید تا طول درمان شما سپری شود.
  5. اگر شغل فرد نیاز به فعالیت های بدنی دارد حتما باید حدود یک هفته مرخصی بگیرد اما در صورت انجام کارهای عادی و روزمره دچار مشکل نخواهید شد.
  6. این روش بدون خطر است و اگر عملکرد خوبی داشته باشید اثرات آن بصورت دائمی روی بدن شما باقی خواهد ماند، در همین راستا رعایت نکات بهداشتی را نیز فراموش نکنید.
  7. هزینه انجام این عمل نیز پس از یک جلسه مشاوره رایگان با متخصص مربوطه و بسته به حجم و نواحی مورد نظر تعیین خواهد شد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 74 = 77

فهرست سایت
در حال بارگذاری