راه های لاغر شدن سریع در خانه

امتیاز به مطلب
banner

کدام یک از راه های لاغر شدن سریع در خانه موثر است ؟

خانوم های خانه دار که فرزندان بسیار کوچکی دارند معمولا از رفتن به باشگاه سر باز می زنند، یا وقت رفتن ندارن یا مشکلات خانه داری و نگهداری از بچه ها باشگاه رفتن را برای آن ها سخت کرده است. نگران نباشید در اینجا قصد داریم راه های لاغر شدن سریع در خانه را شرح دهیم که نه تنها برای بانوان بلکه برای آقایانی که زمان کافی برای باشگاه رفتن ندارند بسیار موثر است. برای لاغری و کاهش وزن هیچ بهانه ایی جز نداشتن اراده و تنبلی قابل قبول نیست. پس بیایم با داشتن تناسب اندام در حفظ سلامت اندام ها و روح خود کوشا باشیم.

سیگار را ترک کنید.

افرادی که سیگار می کشند حس سلامتی و رسیدگی به سلامت خود را ندارند. از این رو باعث می شوند تا از سلامت جسمانی خود دور شوند. با ترک سیگار اولین قدم های خود را در راستای حفظ سلامت و تناسب اندام برداشته اید. به یاد داشته باشید که با ترک سیگار اراده قوی برای ورزش کردن و رسیدگی به سلامت خود پیدا می کنید. پس به راحتی سلامت خود را در معرض خطر قرار ندهید.

به هنگام تماشای تلویزیون فعالیت دیگری هم داشته باشید!

زمانی که به تماشای تلویزیون نشسته اید، بهتر است بیکار نشینید. تمرینات و حرکات ورزشی که به صورت کششی یا ایستا هستند را به راحتی می توانید با استفاده از وزنه یا کش انجام دهید. علاوه بر لذت تماشای تلویزیون موجب چربی سوزی هم می شوید. در ابتدا ممکن است این کار برایتان به شدت دشوار باشد اما زمانی که به این کار عادت کنید نا خودآگاه تمرکز شما روی عضلات و حرکات ورزشی می رود در نتیجه برای بهتر انجام دادن حرکات خودتان تمایل پیدا می کنید که ساعات مشخصی از روز را در خانه به ورزش کردن بپردازید.راه های لاغر شدن سریع در خانه

رعایت تغذیه سریع ترین راه برای رسیدن به تناسب اندام است.

حتی بدون گرفتن رژیم های سخت می توانید به تناسب اندام و کاهش وزن سریع دست پیدا کنید. شاید این حرف برایتان تعجب آور باشد اما کاملا منطقی و درست است. با رعایت چند نکته مهم در تغذیه خود می توانید کاهش وزن داشته باشید.

نمک را به طور کلی از تمام مواد غذایی خود حذف کنید. اگر دقت کرده باشید افرادی که ذائقه آن ها شور است و همیشه غذا های پر نمک استفاده می کنند یا فشار خون بالایی دارند یا بسیار چاق هستند. تا می توانید از نمک درون غذا های خود استفاده نکنید. نمک احساس خستگی بیشتری به شما می دهد و باعث می شود کم تحرک تر شوید و غذا های بیشتری میل کنید.

کنترل آشپزخانه تان را خودتان به دست بگیرید.

همانطور که می دانید این ما هستیم که تعیین می کنید چه میزان مواد مغذی به بدنمان برسد و چه میزان مواد مضر، پس سعی کنیم تا جاییکه امکان دارد، از خوردن مواد غذایی مضر دوری کنیم. اگر غذای کمتری درست کنید مجبور می شوید به همان مقدار کم غذا بخورید. وقتی مقدار زیادی غذا در بشقاب میریزید یا وعده غذایی زیادی درست می کنید میلتان برای خوردن غذا بیشتر می شود.

قند و شکر و نان را به طور کلی از برنامه غذایی تان حذف کنید. بجای قند و شکر می توانید از عسل، کشمش، مویز یا توت خشک برای شیرینی چای خود استفاده کنید. هیچ گاه همراه با غذا نان میل نکنید حتی اگر غذایتان نونی بود آن را بدون نان میل کنید.

ورزش درخانه را فراموش نکنید!

ورزش کردن اصول خاص خود را دارد. تا در محیط و جو باشگاه قرار نگیرید امکان دارد که تمایلی برای ورزش کردن نداشته باشید. اما می توانید محیط خانه خود را تبدیل به یک باشگاه ورزشی کنید. لباس ورزشی با کتونی بپا کنید و موزیک های بیس دار و پر انرژی را با صدای بلند گوش دهید، آن گاه نا خودآگاه با شنیدن صدای موزیک تمایل به اجرای حرکات ورزشی پیدا می کنید. سعی کنید زمانی که در خانه ورزش می کنید از یک اصول و یکی روش تمرینی پیروی کنید و با توجه به اطلاعات خودتان حرکات ورزشی را انجام ندهید زیرا ممکن است آسیبی به مهره های کمری تان وارد شود.

راه های لاغر شدن سریع در خانه تنها به این نکات ختم نمی شود بلکه این ها تنها بخشی از مهم ترین راه های لاغر شدن سریع در خانه است.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 − 34 =

فهرست سایت
در حال بارگذاری