روش های سریع لاغری

امتیاز به مطلب
banner

بهترین روش های سریع لاغری کدام است؟

از نظر خیلی از افراد رسیدن به وزن ایده آل به یک آرزوی دست نیافتنی تبدیل شده است. این دسته از افراد یا آنقدر مشغله کاری دارند که وقتی برای ورزش کردن ندارند یا جزو افرادی هستند که هیچ تمایلی برای اینکه کمی به سختی بیوفتند و رژیم های غذایی را تحمل کنند ندارند. از این رو همیشه در حال پیدا کردن روش های سریع لاغری هستند. اما باید بدانید که هر چقدر هم که این روش ها را پیدا کنید ولی به آن عمل نکنید رسیدن به تناسب اندام برایتان یک آرزوی محال می شود. پس جزو افراد با اراده و پویا باشید نه افراد بی اراده و تنبل!

انواع روش های سریع لاغری چیست؟

الان وقت تصمیم گیری و عمل است. در برخی موارد می توانید با پرهیز برخی مواد غذایی مضر و کم خوری به یک کاهش وزن سریع دست پیدا کنید. حتی اگر وقت ورزش کردن ندارید این روند مناسب ترین روش برای دست یابی به تناسب اندام است. البته نا گفته نماند که در کنار این پرهیز غذایی، ورزش کردن می تواند روند لاغری را تسریع کند.

تقسیم بندی مواد غذایی و خوراکی ها در بسته بندی های کوچک تر

زمانی که می خواهید وعده غذایی تان را میل کنید سعی کنید از کوچک ترین بشقاب آشپزخانه تان استفاده کنید تا مجبور شوید غذای کم تری درون ظرف بریزید. به هنگام غذا خوردن به آرامی و با آرامش میل کنید تند خوردن باعث پرخوری می شود. همچنین آرام غذا خوردن و کوچک بودن ظرف غذا یک بار روانی بر روی مغز دارد که مغز به کم خوری فرمان می دهد. سعی کنید زمانی که در آشزخانه هستید به اندازه یک بچه برای خود غذا درست کنید. یا سهم غذای شما در خانواده برابر با غذای یک بچه باشد.

غذا های فست فوت، پرکالری و پر چرب ممنوع!

محدودیت غذایی مهم ترین عامل در کم خوری و از بهترین روش های سریع لاغری است. غذا های فست فود را به طور کلی از برنامه غذایی خود حذف کنید. فست فوت ها به دلیل اینکه با روغن های نا مناسب پخته می شوند و کالری زیادی دارند به عنوان چاق کننده ترین مواد غذایی شناخته شده اند. حذف چربی های غیر استاندارد به خودی خود می تواند جزو روش های عالی برای لاغری سریع باشد. سس، خامه، کره، قند و شکر و روغن های سرخ کردنی و جامد را از آشپزخانه خود دور کنید. تمامی موارد ذکر شده کالری بالایی دارند.

استفاده از میان وعده برای رفع گرسنگی و پرخوری گزینه خوبی است. اما نوع انتخاب میان وعده مهم ترین قسمت ماجراست. از تنقلات و کیک و بیسکویت هرگز در میان وعده خود استفاده نکنید، بلکه از آجیل و خشک بار خام، میوه و سبزیجات در میان وعده خود آن هم به مقدار محدود استفاده کنید. هرگاه احساس گرسنگی کردید ابتدا یک لیوان آب بنوشید. گاهی با آب خوردن گرسنگی بر طرف می شود.روش های سریع لاغری

به هنگام غذا خوردن هیچ گاه به تماشای تلویزیون و یا کتاب خواندن مشغول نشوید!

زمانی که دارید وعده غذایی خود را میل می کنید و همزمان با آن تلوزیون یا کتاب می خوانید زمان و تعداد لقمه هایتان از دستتان در می رود و فراموش می کنید که چه میزان غذا میل کرده اید. این خود عاملی بر پرخوری است.

از آب خوردن نترسید!

اغلب فکر می کنند که با آب خوردن چاق تر می شوند. اما این فکر کاملا غلط است. با آب خوردن هیچ کالری دریافت نمی کنید. بلکه باید بدانید که فرآیند چربی سوزی و متابولیسم بدن با آب صورت می گیرد و کمبود آب در بدن موجب خستگی زود رس و درست کار نکردن اندام های داخلی بدن می شود چراکه ۷۰ درصد بدن شما را آب تشکیل داده است.


دیدگاه به روش های سریع لاغری

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =

فهرست سایت
در حال بارگذاری