لاغری سریع شکم بدون ورزش

امتیاز به مطلب
banner

چطور ممکن است بدون ورزش شکم را لاغر کرد؟

خیلی از افراد ورزش کردن برایشان بسیار سخت و دشوار است. به طوریکه ساده ترین حرکات را هم نمی توانند انجام بدهند. این عدم توانایی در انجام حرکات ورزشی یا به دلیل نداشتن علاقه است یا به طور ذاتی فرد استعداد انجام حرکات ورزشی را ندارد. همانطور که می دانید برای لاغر شدن نیاز به فعالیت فیزیکی و رژیم غذایی درست دارید. اما لاغری سریع شکم بدون ورزش نیز امکان پذیر است. نگران نباشید با ساده ترین راه ها هم می توانید به وزن ایده آل خودتون برسید فقط باید کنترل آشپز خانه تان را در دست بگیرید.

روش های مفید برای لاغری سریع شکم بدون ورزش

اگر از گرفتن رژیم های طولانی خسته شده اید. یا باشگاه رفتن شما را خسته تر می کند و اجازه نمی دهد که به برنامه های روزانه خود برسید. بهتر است مطالب زیر را با دقت بیشتری مطالعه کنید.

بدون استرس غذا بخورید

زمانی که می خواهید وعده غذایی خود را میل کنید بهتر از غذا را آرام و کامل بجوید. در هنگام عصبانیت و استرس معمولا افراد غذا را سریع تر می خورند و این سریع تر غذا خوردن موجب پر خوری نیز می شود. اما وقتی آرام غذا می خورید و به طور کامل مواد غذایی را می جوید مغز زود تر احساس سیری می کند، در نتیجه موجب کاهش اشتها نیز می شود.

کم خوری نسبت به غذا های نا سالم

اگر می خواهید لاغری سریع شکم بدون ورزش داشته باشید بهتر است زمانی که به مهمانی می روید و غذا های پر کالری و پر چرب دارند سعی کنید از کم ترین میزان غذا بخورید. برای این کار می توانید بشقاب خود را کوچکتر کنید و داخل آن غذا بریزید. یا درون ظرفتان ابتدا از سالاد پر کنید و در نیم دیگر بشقاب غذا بریزید. دقت کنید که استفاده از بشقاب کوچک تر و یا خوردن سالاد قبل از غذا موجب سیری و کم خوری می شود. این نکته را فراموش نکنید که باید سالاد را بدون سس مصرف کنید حدالامکان تنها از لیموی تازه برای مزه دار کردن آن می توانید استفاده کنید. لاغری سریع شکم بدون ورزش

مواد غذایی فیبر دار مصرف کنید.

فیبر موجود در مواد غذایی باعث می شود تا حجم زیادی از معده شما گرفته شودف در نتیجه موجب احساس سیری شده و میل کم تری به خوردن غذا پیدا می کنید. بیشترین میزان فیبر در سبزیجات و میوه جات یافت می شود. سعی کنید حد الامکان در کنار وعده غذایی خود از سبزیجات استفاده کنید.  لوبیا، غلات جو دوسر، شاخه بروس، مارچوبه، پرتقال و دانه های کتان، سیب از جمله موادی هستند که درون آن ها سرشار از فیبر است.

نوشیدنی های شیرین را حذف کنید.

اگر فکر می کنید که نوشیدنی های شیرین و گاز دار هیچ تاثیری در چاقی ندارند باید بدانید که این یک تفکر غلط است. شکر موجود در این نوشیدنی ها عامل اصلی چاقی هستند. گرفتن کالری های مضر از نوشیدنی های شیرین بسیار راحت است زیرا کالری های مایع به تنهایی مانند غذای جامد تاثیری بر حس سیری نمی گذارند. بهتر است به جای خوردن نوشابه های گاز دار از آبمیوه های طبیعی استفاده کنید باز هم یادآوری می کتم که آبمیوه طبیعی نه آبمیوه های بسته بندی شده زیرا آبمیوه های صنعتی مقداری اسانس و شیرین کننده دارند که همین مقدار نیز موجب چاقی می شود.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

51 − 46 =

فهرست سایت
در حال بارگذاری