کاشت مو به روش FIT

امتیاز به مطلب
banner

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های کاشت مو است. با داشتن موهای طبیعی می توان زیبایی خود را تکمیل کرد. مو بعنوان یکی از المان های زیبایی از اهمیت خاصی برخوردار است. مو تا حدود زیادی بر زیبایی تاثیر می گذارد. برای داشتن موهای زیبا باید نکات مهم مراقبتی را رعایت کرد. طاسی و کچلی در میان آقایان بیشتر از خانم ها به چشم می خورد. طاسی سر می تواند علل مختلفی از جمله ژنتیک، ریزش مو، سوختگی، جای زخم و … داشته باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های کاشت مو نیز تغییر کرده است. با وجود این متخصص زیبایی مشخص می کند که بیمار برای رفع کم پشتی موهای خود از کدام روش کاشت مو استفاده کند.

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش FIT چگونه است؟

عملکر در روش کاشت مو FIT به این گونه است که به وسیله پانچ از ناحیه بانک مو که معمولا از پشت سر یا بالای گردن انتخاب می شود فولیکول ها را برداشته و در ناحیه گیرنده مو یا بوسیله پانچ یا با تکنیک (شکاف) کاشته می شود. کاشت مو باید توسط دکتر متخصص انجام شود اما متاسفانه در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که عمل کاشت مو توسط افراد غیر متخصص و حتی کادر درمانی انجام می گیرد که در این صورت عمدتا با نتیجه ی موفقیت آمیزی مواجه نمی شویم. قبل از انجام کاشت مو به روش FIT باید علت آن مشخص شود سپس درمان شود. در غیر اینصورت موی کاشته شده نیز می ریزد.

مزایا و معایب کاشت مو به روش FIT

در کاشت مو به روش FIT بیش از ۵۰ درصد موها در زمان خارج شدن از زیر پوست، با فشار پانچ از ناحیه ریشه مو شدیدا آسیب می بینند و پس از کاشت رشد نمی کنند و محل خارج شدن گرافت ها بصورت زخم های گرد یک میلیمتری در سرتاسر قابل رویت است و نمای زشتی در پشت سر ایجاد خواهد کرد. در این روش قسمت بانک مو به طور چشمگیری کم پشت می شود. علاوه بر این بعد از یکسال شاهد ریزش برخی از موهای کاشته شده می باشیم. از مزایای کاشت مو به روش FITمی توان به راحتی عمل جراحی آن اشاره کرد. کاشت مو به روش FIT بدون جراحی انجام می گیرد. عمل کاشت مو به روش FITدر مدت کوتاهی، بسته به تعداد گرافت منتقل شده و مهارت تیم پزشکی انجام می گیرد.  حدود ۱ تا ۳ ساعت انجام میشود.

کاشت مو به روش FIT برای چه افرادی مناسب است؟

برای داشتن موهای زیبا باید مراقبت های ویژه ای را لحاظ کرد. افرادی که موی کاشت دارند نسبت به موهای طبیعی به مراقبت بیشتری نیاز است. از مزایای کاشت مو به روش FIT نداشتن دوره نقاهت است اما با این وجود جهت جلوگیری از ریزش موهای کاشته شده باید به توصیه های پزشک متخصص توجه کرد. علاوه بر این افرادی که می خواهند کاشت مو انجام دهند قبل از آن باید آزمایش های لازم را انجام دهند تا موفق بودن نتیجه کاشت بیشتر شود. افراد کمتر از ۳۰ سال نمی توانند کاشت مو انجام دهند. معمولا کاشت مو به روش FIT برای  افرادی مناسب است که در ناحیه پشت سر موهای پرپشت و ضخیم دارند. البته در  کاشت مو به روش FIT جنس پوست باید محک باشد و در برابر فشار پانچ عکس العمل منفی نداشته باشد. در صورت پر پشت بودن موهای پشت سر فرد ۱۵۰۰-۲۵۰۰ گرافت (۶۰۰۰-۴۰۰۰ تار مو) برداشته می شود و در ناحیه طاسی سر کاشته می شود قسمت بیشتر موفقیت کاشت به کیفیت و کمیت بانک موی فرد بستگی دارد.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 5

فهرست سایت
در حال بارگذاری