مجله اینترنتی الهام مگ

همه پست ها در: بیماریها

 • 1
  تفاوت میگرن و سردرد

  تفاوت میگرن و سردرد

  ارسال توسط

  تفاوت میگرن و سردرد در چیست؟ سردرد ممکن است علائم برخی از بیماری ها باشد. زمانی که افراد دچار سردرد می شوند، باید علائم آن را به خوبی بدانند تا نوع سردرد خود را تشخیص دهند. البته در مواردی تشخیص نوع سردرد تنها توسط پزشک ممکن ..

 • 1
  درمان گیاهی سردرد

  درمان گیاهی سردرد

  توسط

  آیا درمان گیاهی سردرد راه موثر و سریعی است؟ همه ما سردرد های روزانه را تجربه کرده ایم. سردرد ها با توجه به نوع عامل بروز آن انواع مختلفی دارد. سردرد یکی از عذاب آور ترین ..

 • 1
  رژیم مناسب در فشار خون بالا

  رژیم مناسب در فشار خون بالا

  توسط

  افرادی که فشار خون بالا دارند باید از چه برنامه غذایی استفاده کنند؟ به مقدار نیرویی که خون به دیواره رگ ها وارد می کند، فشار خون می گویند. فشار خون یک مقدار ثابت ندارد. ..

 • 0
  درمان سردرد خانگی

  درمان سردرد میگرنی

  توسط

  برای درمان سردرد میگرنی چه کار هایی باید انجام داد؟ انواع مختلفی از سردرد وجود دارد. سردرد میگرنی یکی از سخت ترین نوع سردرد هاست که معمولا برای همه افراد طاقت فرساست. آگاهی ..

 • 0
  عوارض فشار خون پایین

  عوارض فشار خون پایین

  توسط

  عوارض فشار خون پایین چیست و چگونه می توان درمان کرد؟ در حالت عادی فشار خون در طول روز بالا و پایین می شود. زمانی که فرد در حال انجام فعالیت روزانه یا فعالیت های سنگین مثل ..

 • 0
  درمان سردرد سینوسی

  درمان سردرد سینوسی

  توسط

  سردرد سینوسی چیست و راه های درمان آن چگونه است؟ داشتن سردرد یکی از درد های رایج در بین مردم شده است. انواع مختلفی از سردرد ها وجود دارد که سردرد سینوسی یکی از این نوع سردرد ..

 • 1
  عوارض فشار خون بالا

  عوارض فشار خون بالا

  توسط

  فشار خون بالا چیست و چه عوارضی دارد؟ فشار خون بالا یکی از خطرناک ترین عامل مرگ و میر انسان هاست. دانستن اطلاعات لازم درباره این بیماری و راه های پیشگیری از آن برای همه افراد ..

 • 1
  درمان سردرد بدون دارو

  درمان سردرد بدون دارو

  توسط

  چگونه می توان بدون دارو سردرد را درمان کرد؟ سردرد یکی از غیر قابل تحمل ترین درد هایی است که همه ی ما آن را تجربه کرده ایم. سردرد در هر نقطه از سر نشان از یک عامل مشخص است. ..

 • 0
  درمان سردرد ناشی از فشار خون بالا

  درمان سردرد ناشی از فشار خون بالا

  توسط

  فشار خون بالا چیست؟ فشار خون بالا یا بیماری فشار خون یکی از خطرناک ترین بیماری هایی است که به عنوان مرگ خاموش شناخته شده است. این بیماری در همه افراد دیده می شود. این بیماری ..

 • 1

  درمان فشار خون پایین

  توسط

  درمان فشار خون پایین در حال حاضر اکثر افراد دچار فشار خون بالا یا پایین می باشند میتوان گفت فشار خون بالا یا پایین بیماری نیست اما اگر مراعات نکنید مشکلات جبران ناپذیری ..

صفحه 1 از 212
فهرست سایت
در حال بارگذاری