مجله اینترنتی الهام مگ

همه پست ها در: سردرد

 • 1
  تفاوت میگرن و سردرد

  تفاوت میگرن و سردرد

  ارسال توسط

  تفاوت میگرن و سردرد در چیست؟ سردرد ممکن است علائم برخی از بیماری ها باشد. زمانی که افراد دچار سردرد می شوند، باید علائم آن را به خوبی بدانند تا نوع سردرد خود را تشخیص دهند. البته در مواردی تشخیص نوع سردرد تنها توسط پزشک ممکن ..

 • 1
  درمان گیاهی سردرد

  درمان گیاهی سردرد

  توسط

  آیا درمان گیاهی سردرد راه موثر و سریعی است؟ همه ما سردرد های روزانه را تجربه کرده ایم. سردرد ها با توجه به نوع عامل بروز آن انواع مختلفی دارد. سردرد یکی از عذاب آور ترین ..

 • 0
  درمان سردرد خانگی

  درمان سردرد میگرنی

  توسط

  برای درمان سردرد میگرنی چه کار هایی باید انجام داد؟ انواع مختلفی از سردرد وجود دارد. سردرد میگرنی یکی از سخت ترین نوع سردرد هاست که معمولا برای همه افراد طاقت فرساست. آگاهی ..

 • 0
  درمان سردرد سینوسی

  درمان سردرد سینوسی

  توسط

  سردرد سینوسی چیست و راه های درمان آن چگونه است؟ داشتن سردرد یکی از درد های رایج در بین مردم شده است. انواع مختلفی از سردرد ها وجود دارد که سردرد سینوسی یکی از این نوع سردرد ..

 • 1
  درمان سردرد بدون دارو

  درمان سردرد بدون دارو

  توسط

  چگونه می توان بدون دارو سردرد را درمان کرد؟ سردرد یکی از غیر قابل تحمل ترین درد هایی است که همه ی ما آن را تجربه کرده ایم. سردرد در هر نقطه از سر نشان از یک عامل مشخص است. ..

 • 2

  علت سردرد اول صبح

  توسط

  علت سردرد اول صبح اکثر افراد بعد از بیدار شدن در هنگام صبح با سردرد روبه رو می شوند شاید این مشکل در یک روز یا در بعضی مواقع خیلی خاص و جدی نباشد اما تکرار آن نیاز به پیگیری ..

فهرست سایت
در حال بارگذاری